Teatrzyk kukiełkowy 05.11.2018

PONIEDZIAŁEK 05.11.2018 godz.14:30

Aktualnie oferujemy teatrzyk kukiełkowy pt:  „Królowa Śniegu”.

Bajka przedstawiana jest za pomocą ręcznie wykonanych kukiełek i profesjonalnego sprzętu.

„Królowa Śniegu” – jest chyba jedną z tych bajek, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Hans Christian Andersen przedstawia nam dwójkę dzieci –  Kaja i Gerdę, którzy uwielbiają spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Pewnego wiosennego popołudnia w oku Kaja zagościł odłamek roztrzaskanego w przestworzach zwierciadła. Zachowanie chłopca diametralnie się zmieniło. Wszystko co dotychczas było kolorowe i jasne, stało się ciemne i złe.  Jeżdżąc na sankach z chłopcami dostrzegł wielki białe sanie, które nadjechały z oddali. Kaj, wiele nie myśląc, zapiął swoje sanki do sań Nieznajomej i odjechał. Jego przyjaciółka, nie wiedząc co stało się z chłopcem, wyruszyła w daleką drogę, by go odnaleźć.

Jest to jedna z tych bajek, które nie mają terminu ważności. Mówi o miłości, przyjaźni, szacunku i dobru, które tkwi w każdym człowieku.

Integralną częścią naszych spotkań są pamiątkowe fotografie.  Wykonane one są zawsze wyłącznie na naszą odpowiedzialność, za wcześniejszą zgodą Dyrekcji placówki,  która nas gości! Robione przez nas fotografie kupują tylko i wyłącznie chętni rodzice! Bez względu na późniejszą sprzedaż placówka nie ponosi absolutnie żadnych kosztów związanych ze spotkaniem. Wszystkie dzieci biorą udział w spotkaniu bezpłatnie!

W każdej placówce, która nas gości proponujemy prowizje od sprzedanych zdjęć w wysokości do 20 procent.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *